Home » Adwentowe rekolekcje

Adwentowe rekolekcje

Your ads will be inserted here by

Easy Ads.

Please go to the plugin admin page to set up your ad code.

Your ads will be inserted here by

Easy Ads.

Please go to the plugin admin page to set up your ad code.

Adwent to czas radosnego oczekiwania na narodzenie Jezusa Chrystusa. W naszej parafii to adwentowe oczekiwanie rozpoczęliśmy od rekolekcji i odpustu ku czci św. Andrzeja Apostoła, patrona naszej wspólnoty parafialnej. Rekolekcje w tym roku poprowadził ojciec Łukasz Skołud, Misjonarz Świętej Rodziny z Kazimierza Biskupiego. Wielu parafian skorzystało w tych dniach z Sakramentu Pokuty i Pojednania aby z czystym sercem wejść w ten niezwykły okres oczekiwania na Boże Narodzenie. Przed nami cztery tygodnie wyciszenia i skupienia, dlatego starajmy się wykorzystać ten czas jak najlepiej a Maryja niech nas wspiera i prowadzi poprzez przeżywanie każdego dnia rorat.

Your ads will be inserted here by

Easy Ads.

Please go to the plugin admin page to set up your ad code.