Intencje Mszalne
Niedziela 17.03.2023 – V Niedziela Wielkiego Postu.
7.oo + Piotr Bejanek – od siostry Anny z mężem Mariuszem.
7.oo + Dorota Prus – od męża.
8.3o + Zofia Kocięcka – od Wioletty i Małgorzaty z rodziną.
10.oo + Regina Strugarek – od rodzin Grabiarzów, Działaków i Kaliszewskich.
10.oo + Józef Kaźmierowski – od żony z synami i córki Magdaleny z mężem.
11.3o Za parafian.
11.3o Waldemar Studziński – od żony z synami.
16.oo + Maria Marek – od pracowników Zespołu Szkolno-Przedszkolnego
w Kleczewie.
Poniedziałek 18.03.
7.3o + Anna Kotecka – od sąsiadów z ulicy Konińskiej.
11.oo + Wiesław Młodziński – od żony z córkami Olą i Alicją.
18.oo + Marianna Krzymińska – od Tusińskich.
18.oo + Krystyna Maciejewska – od męża.
Wtorek 19.03. – Uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP.
9.15 W intencji dzieci i nauczycieli szkół podstawowych.
11.oo + Dariusz Wrzesiński – od zarządu i pracowników firmy Hemat.
11.oo + Krystian Michalak – od żony Izabeli z dziećmi.
15.oo W intencji chorych.
18.oo + Stanisław Rogalski – od wnuka Eryka.
18.oo + Krystyna Mrówczyńska – od córki Wioletty z mężem.
Środa 20.03.
7.3o + Barbara Dybka – od Marianny i Daniela Płachcińskich.
18.oo + Józef Dobosiewicz – od wnuka.
+ Bolesław Prus – 28 rocz. śmierci – od żony i dzieci.
+ Barbara Harwozińska – 6 rocz. śmierci – od córki Natalii z rodziną.
+ Sabina i Józef Działak.
+ Józef Dobski – od żony i syna.
+ Łukasz Nietopiel – od Szymona i Marty.
+ Otylia Kańciurzewska i Walenty Czerniak – od córki z rodziną.
+ Józef Radziejewski – imieninowa – od żony i dzieci z rodzinami.
+ Helena, Józef Kwiecińscy, Franciszek i Józefa Jacek – imieninowa.
+ Józef, Stanisława, Wojciech Maciejewscy – od córki i siostry Marii z
dziećmi.
+ Halina – 8 rocz. śmierci – i Hieronim Wcisłek – od córek.
+ Genowefa Przebieracz, Helena, Jan i Janusz Trzybińscy – od dzieci i wnuków.
+ Nikodem Działak – urodzinowa – od żony z dziećmi.
+ Józef, Józefa, Zenon Polińscy, Helena Rysmanowska.
+ Piotr Wojtkowiak – od siostry Karoliny z rodziną.
+ Franciszek Rachwalski – od siostry Pelagii z rodziną.
+ Eugeniusz Filipczak – od Korzeniewskich i Zawalów z Zagórowa.
+ Stanisława, Stanisław, Bogdan i Rafał Radziejewscy.
+ Helena, Wincenty i Zygmunt Wróbel.
+ Domicela, Kazimierz, Ignac, Adam, Władysław, Zenon i Jan Krzemińscy.
+ Marianna Sobiegraj – od chrześniaczki Bożeny z mężem.
+ Halina Stankiewicz – od wnuczki Marty z mężem i córką.
+ Józef Chmielewski – od pracowników i rodziców ze szkoły w Smólniku.
Czwartek 21.03.
7.3o + Eugeniusz Szczepankiewicz – od Wiesławy Szczepankiewicz z rodziną.
18.oo + Stefan Cichos – od rodziny Rumińskich z Siernicza Małego.
Piątek 22.03.
7.3o + Wojciech Tupalski – od rodziny Gisztrów.
17.oo + Zenon Bultrowicz – od Renaty i Krzysztofa Piotrowskich.
+ Irena i Józef Zalewscy – rocz. śmierci – od córek z rodzinami.
+ Wiesław Młodziński – urodzinowa – od mamy i siostry z rodziną.
+ Dionizy Dawidziak – od Maciejewskich.
+ Bogdan Matusiak – od Danuty Pawlaczyk.
+ Józef Gauden – od żony i dzieci.
+ Jolanta Nowicka – od siostry Marzeny z rodziną.
+ Sabina Matusów – od męża Janusza i rodzeństwa.
+ Teodozja Szych – od syna Mirosława z rodziną.
+ Ewa i Alojzy Hadyniak – od córki Violetty z rodziną.
+ Zygmunt, Stanisława Gąsiorowscy, Stanisław i Helena Szyszka – od Izabeli
Welke z rodziną.
+ Zofia Maciejewska – rocz. śmierci – od córki.
+ Kazimierz Jaskulski – 9 rocz. śmierci – Helena, Marian, Józef Jaskulscy
Władysława i Kazimierz Woźniak i za dusze w czyściu cierpiące.
+ Helena Kruszyńska – od wnuczki Adriany z Piotrem.
+ Adam Blim – od rodziny Lubańskich i Tomczaków.
+ Janina Dobska – od córki Oli z rodziną.
+ Anna Cieślewicz – od Lidki i Darka Kornowicz.
+ Joanna Wojdyńska – od Ewy i Stanisława Maciejewskich.
+ Janusz Gołden – od Dominiki i Przemka Woźniaków z rodziną.
+ Anna Jóźwiak – od przyjaciół syna Dawida i synowej Eryki.
+ Andrzej Grzelaczyk – od kolegów synów z firmy Iwańscy.
+ Romuald Głowacki – od koleżanek z klasy.
Sobota 23.04.
8.oo + Władysław, Bogdan Zakrzewski – od Małgorzaty i Andrzeja Hotewicz.
18.oo + Maria Zimroz – od syna Zbigniewa z żoną Mariolą i dziećmi.
Niedziela 24.03.2024 – Niedziela Palmowa.
7.oo + Marianna Pawlaczyk od wnuków: Anety, Anny, Piotra i Eweliny z rodzinami.
8.30 + Zdzisław Kaczmarczyk – od chrześniaczki Aleksandry z rodziną.
10.oo + Jan Klauze – od radnych rady powiatu konińskiego.
11.3o Za parafian – chrzest Nataniel Wiśniewski.
16.oo + Herbert Korbaczyński – od wuja Łukasza, Justyny i Leny.