Młodzież w Biechowie

Po raz kolejny młodzież naszej parafii wzięła udział w spotkaniu zorganizowanym z okazji wspomnienia św. Stanisława Kostki. W tym roku świętowano 19 września w sanktuarium maryjnym w Biechowie (dek. Miłosław) pod hasłem „Święto Młodych u Mamy”. Na czas wspólnej modlitwy i zabawy złożyły się: Eucharystia pod przewodnictwem o. Piotra Łozy z klasztoru oo. Paulinów w Świdnicy, modlitwa uwielbienia Jezusa w Najświętszym Sakramencie, konferencja o. Piotra Łozy, wspólny posiłek w Parku Pielgrzyma, koncert zespołu Siewcy Lednicy, Koronka do Bożego Miłosierdzia.

Do Biechowa zjechała młodzież z ośmiu dekanatów tworzących region wrzesiński. Razem modliło się i bawiło ok. 400 młodych ludzi. Z naszej parafii w spotkaniu wzięło udział 27 osób, którym towarzyszyli: katechetka p. Lilla Wawrzyniak i ks. Prefekt.