Noc Świętych i Aniołów

,,Dla kogo żyć…? Dla Jezusa”.
,,Kogo kochać…? Jezusa”.
,,Dla kogo warto żyć Biblią…? Dla Jezusa”.
Te cytaty przewodziły Balowi oraz Nocy Świętych i Aniołów w naszej parafii. Wydarzenie miało miejsce 31.10.2018 r. kiedy to w Liceum Ogólnokształcącym w Kleczewie zebrali się wszyscy święci i aniołowie.
Zabawy, konkursy i liczne zagadki pomagały najmłodszym dowiedzieć się, jak najwięcej o życiu świętych.
Następnie korowód wyruszył w stronę kościoła, gdzie miało miejsce krótkie nabożeństwo oraz ,,Światełko do nieba”.
Posileni pyszną zupą i ciastem z dyni, święci poszli do kina ,,Zachęta” gdzie z zainteresowaniem obejrzeli film ,,Listy do Boga”.
Inicjatorem tegorocznej Nocy Świętych i Aniołów był ksiądz Rafał Budzyński.
Za obecność w naszej wspólnocie parafialnej dziękujemy też klerykowi Pawłowi Balickiemu z Wrześni, który swoimi opowieściami potwierdził, jak ważne jest życie przy Chrystusie i z Chrystusem.
Obraz może zawierać: 8 osób, uśmiechnięci ludzie, ludzie stoją, boisko do koszykówki i ślub

Pisali o Nas w Przeglądzie Koninskim
Link : https://www.przegladkoninski.pl/PL-H5/3/9427/bal-swietych-i-aniolow-bawili-sie-i-modlili.html?fbclid=IwAR26i9NvuhEWuiojAPz9I03Y7tHpZ6_orit1sdhxy3pkQ2SPhxGF0HFBsWw