Intencje Mszalne

Niedziela 16.05. 2021 – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

7.oo + Zdzisław Łętowski – od Michała z żoną i dziećmi.

8.3o + Krystyna Kowalewska – od rodziny Pokojowych z dziećmi.

10.oo + Władysław Wojciechowski – od siostrzeńca Mariusza z rodziną.

11.3o Za parafian.

16.oo + Zenon – rocz. śmierci – Izabela i Marek Guzik – od rodziny.

Poniedziałek 17.05.

7.3o + Halina Macyszyn – od rodziny Foszpaniaków i Koców z Gogoliny.

18.oo + Antoni Fronckowiak – 30 rocz. śmierci – od córki z rodziną.

Wtorek 18.05.

7.3o + Janusz Ruszkowski – od rodziny Kostka z córkami.

18.oo + Krystian Wiśniewski – od Barbary Gańczak.

Środa 19.05.

7.3o + Paweł Stankiewicz – rocz. śmierci – od rodziców i siostry z rodziną.

18.oo + Eugeniusz Szczepankiewicz – od Agnieszki i Andrzeja Ślebiodów.

+ Marta Kubicka – od Zofii i Władysława Jaskulskich z rodziną.

+ Wanda Siwińska – od wnuczki Beni z mężem i prawnuczką Madzią.

+ Teresa Tomaszewska – od brata Władysława z żoną.

+ Marianna Jaśkiewicz – od sąsiadów z ulicy Kościelnej.

+ Krystyna Zawiślak – od kuzynek z Kleczewa.

+ Danuta Jakubowska – od koleżanek i kolegów z pracy i kierownictwa.

+ Ks. Kanonik Eugeniusz Przysło – od Kazimierza Marciniaka z rodziną.

+ Anna Świniarska – od rodziny Dobrzyńskich.

+ Daniela Gruchalska – od córki Teresy z mężem.

+ Wojciech Przyjemski – od sąsiadów Rachwalskich.

+ Andrzej Piotrowski – od Hieronima i Krystyny Bełza i Lesława Maciejewskiego

z rodziną.

+ Teresa Orzechowska – od dyrekcji i pracowników OSIR w Kleczewie.

+ Sabina Walczak – od Reny Bednarek z rodziną.

+ Andrzej Dyner – od siostrzenicy Teresy Krzymińskiej.

+ Marianna Wojdyńska – od Leokadii Prus z rodziną.

+ Irena Zarębska – od Kazimierza Marciniaka z rodziną.

+ Patrycja Szcześniak – od kuzyna Dawida, Leokadii i Eweliny.

+ Kazimierz Antoniak – od Łukasza Gauden i Anny Grobelnej z rodzinami.

+ Hanna Wolska – od sąsiadów Kazimiery Wysockiej, Jadwigi Klauze z córką, Marii Gwizd, Zdzisławy i Andrzeja Iwańskich.

+ Zofia Kocięcka – od Jadwigi Dawidziak z rodziną.

+ Bronisław Kocioruba – od uczniowskiego klubu sportowego”Trójka”.

Czwartek 20.05.

7.3o + Seweryna – 7 rocz. śmierci – Józef, Teresa, Jadwiga Szczepankiewicz, Łucja i Józef

Cichos – od Barbary i Wacława Szczepankiewicz.

18.oo + Edward Falkowski – od sąsiadów Paluszewskich z rodziną,

Piątek 21.05.

7.3o + Grzegorz Budziński – od Marioli Kościerzyńskiej z mężem i synem.

18.oo + Andrzej Wątróbka – od rodzin Majewskich, Namysłowskich i Zawadzkich.

Sobota 22.05.

8.oo + Marianna i Bolesław Grzelak – od wnuczki Teresy z rodziną.

8.oo + Grzegorz Budziński – od rodziny Biernackich.

14.3o Msza św. z chrztem – Fabian Gąsiorowski.

18.oo + Genowefa, Stanisław Chybińscy i ich zmarłe dzieci.

Niedziela 23.05.2021 – Uroczystość Zesłania Ducha Świętego.

7.oo + Joanna Dawidziak.

8.3o + Halina Macyszyn – od sąsiadów Strugarków.

10.oo + Janina Wojtczak – od kolegów z pracy syna Darka.

11.3o Za parafian.

16.oo + Bronisław Bojko – od żony i dzieci z rodzinami.