Intencje Mszalne

Niedziela 18.10.2020 – XXIX Niedziela Zwykła.

7.oo + Grażyna Dobrzycka – od Haliny i Leszka Krotowskich z mamą.

7.oo + Wanda Wojtkowska – od córki Bożeny z rodziną.

8.3o + Justyna Rybarczyk – od rodziny Pasterskich z Kazimierza Biskupiego.

10.oo + Jan Klauze – od żony, syna Zbigniewa z rodziną oraz synowej Jadwigi z Agnieszką.

10.oo + Marianna i Józef Przybyłek, Katarzyna, Szczepan Flejszman i Marianna Wiecheć.

11.3o Za parafian.

11.3o + Halina Kanarkiewicz – od córki Barbary z mężem i synami.

16.oo + Eugeniusz Kapturski – od Anny i Wojciecha Topolskich oraz Sławomira i Anny

Topolskich ze Zberzyna.

16.oo W intencji rodziców Frania – od uczniów klasy I b z wychowawcą Iwoną Wdowiak.

Poniedziałek 19.10.

7.3o + Marianna Horbińska.

17.oo + Sabina Dryjańska – od Marii Roszak z rodziną.

Wtorek 20.10.

7.3o + Irena Kopiecka – imieninowa – od córki z rodziną.

17.oo + Maria Jałoszyńska – 30 rocz. śmierci – od synów Romana i Marka z rodzinami.

Środa 21.10.

7.3o + Tomasz Kościelski – rocz. śmierci – od rodziców i brata.

17.oo + Karol Matuszak – od rodziny Budzińskich z Kleczewa.

+ Teresa Szafrańska – od Basi, Iwony i Oli z zakładu fizjoterapii.

+ Jan Cichos – od Ryszarda i Hanny Cichosów.

+ Stanisław Medyński – od rodzin Kaliszewskich i Brzozów.

+ Władysława Flejszman – od Anny Radziejewskiej z dziećmi.

+ Janina Waszak – od Igi i Adama Wojtczak z rodzicami.

+ Henryk Stolarski – od żony z dziećmi.

+ Czesław Skowroński – od dzieci z rodzinami i siostry Marysi.

+ Adam Łopinski – od Beaty z rodziną.

+ Marianna i Hieronim Grzelak – od syna z rodziną.

+ Olaf Radecki – od cioci Krysi i wuja Zenka Kostrzewów.

+ Justyna Rybarczyk – od Moniki Leszczak z rodziną.

+ Krzysztof Wysocki – od chrześniaka Tomasza z rodziną.

+ Halina Pankowska – od Józefa Kusiołek z rodziną.

+ Walentyna i Edmund Kusiołek – od syna Józefa z rodziną.

+ Zenon Teodorczyk – od teściowej Jadwigi oraz Iwony i Oli.

+ Leszek Stempkowski – od Artura z rodziną.

+ Eugeniusz Młodziński – od Kazimierza Marciniaka z rodziną.

+ Helena Siwiec – od siostry Sabiny z rodziną.

+ Marianna Mirecka – od wnuka Szymona z rodziną,

+ Stanisław Kwiatkowski – od rodziny Szmidtów z Biskupia.

+ Eugenia Piwnicka – od Jolanty i Marka Kosmalskich.

+ Danuta Jakubowska – od Basi z córkami.

+ Mirosława Kreczyńska – od sąsiadów Nawrockich.

+ Marianna Buszkiewicz – od córki Ewy z mężem i dziećmi.

Czwartek 22.10.

7.3o + Danuta Jakubowska – od syna Tomasza z rodziną.

17.oo + Leon Kościelski – 1 rocz. śmierci – od najbliższych. + Weronika i Feliks Klauze – od córki Marianny.

Piątek 23.10.

7.3o + Władysław Fabisiak – od najbliższych sąsiadów z ulicy Putza.

17.oo + Feliks Maciejewski – 16 rocz. śmierci od żony i córek z rodzinami.

Sobota 24.10.

8.oo + Sabina Dryjańska – od rodziny Czapskich.

8.oo + Eugenia Piwnicka – od wnuka Szymona z żoną i córką.

12.oo Chrzty – Agata Wojciechowska i Gabriel Trzemkowski.

17.oo + Marianna, Michał, Józef, Łucja, siostra Floriana Cichos – od Anieli i Stefana Cichos.

Niedziela 25.10.2020 – XXX Niedziela Zwykła.

7.oo + Jadwiga Kwiecińska – od siostry Elżbiety z mężem i dziećmi oraz bratowej Barbary

z dziećmi.

8.3o + Jan Krzemiński – od rodzin: Hojnackich i Chrzanowskich.

10.oo + Justyna Rybarczyk – od kolegów ze zmiany I jednostki ratowniczo-gaśniczej

nr.1 w Koninie.

11.3o Za parafian.

16.oo + Juliusz Urbański – od kuzynki Doroty z rodziną.