PIĄTA NIEDZIELA WIELKANOCY 15 maja 2022

1. Dziś piąta niedziela Wielkanocy. Po raz kolejny gromadzimy się na Świętej Wieczerzy, aby pokrzepiać się słowem Bożym i Chlebem eucharystycznym. Umocnieni Bożymi darami będziemy wkraczać w nowe wyzwania kolejnego tygodnia i dawać świadectwo wiary w Zmartwychwstałego Pana.

2. W poniedziałek, 16 maja, przypada święto Świętego Andrzeja Boboli, patrona Polski. Był on jezuickim kapłanem, gorliwym głosicielem Ewangelii, który pracował na rzecz jedności Kościoła i ojczyzny. Zginął śmiercią męczeńską w 1657 roku.

3. W środę, 18 maja, przypada 102. rocznica urodzin Świętego Jana Pawła II. To kolejna okazja, aby odkrywać na nowo słowa naszego Wielkiego Rodaka.

4. Nabożeństwa majowe w naszej świątyni codziennie po Mszy wieczornej. . Zapraszamy na wspólną modlitwę, aby uwielbiać Matkę Zbawiciela.

5. We wtorek o godz. 16:30 spotkanie ze słowem Bożym dla dzieci, natomiast o godz. 18:00 spotkanie z kandydatami do bierzmowania z grupy V i VI.

6. W czwartek spotkanie z kandydatami do bierzmowania o godz. 18:00 z grupy VII i VIII.

7. 23 maja o godz. 18:00 w Miejsko-Gminnym Centrum Kultury w Kleczewie odbędzie się koncert z Okazji Dnia Matki i Ojca przygotowany przez uczniów Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Kleczewie. Podczas koncertu będzie zorganizowany kiermasz i sprzedaż cegiełek, z których dochód przeznaczymy na zakup nowego sztandaru.

8. W dniu 4.06.2022 / sobota / organizowany jest wyjazd do Częstochowy. Chętnych prosimy o zgłaszanie się pod numerem telef. 665 228 147 lub u pana kościelnego w zakrystii. Prosimy o podanie daty urodzenia. Koszt wyjazdu 60 zł. . Wyjazd o godz. 5.3o, powrót około godz. 20.oo.

9. Do skarbonki na bocznym ołtarzu możemy składać ofiary na kwiaty do ołtarzy na Boże Ciało.